NJEMAČKA I FRANCUSKA U DERBIJU VEČERI REMIZIRALI

U derbiju 4. kola grupe A Svjetskog rukometnog prvenstva, Njemačka i Francuka remizirali su odigravši 25:25.

Njemačka je bolje otvorila meč i veći dio prvog poluvremena je imala prednost od jednog-dva gola razike. “Trikolori” su jedino vodstvo imali pri rezultatu (5:4). Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 12:10 u korist Njemačke.

U drugom poluvremenu, Francuzi su konsolidirali svoje redove i po drugi put došli u vodstvo kod rezultata 15:14. Velika borba viđena je i u nastavku, gdje se igralo gol za gol.

U posljednju minut utakmice Njemačka je ušla sa prednošću od jednog gola, a bilo je 25:24. Međutim, u posljednjim sekundama “Trikolori” dolaze do gola i vrijednog boda.